Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balgam ve Tedavisi

Balgam nasıl tedavi edilir?
Balgam nasıl tedavi edilir? Öksürükle gelen balgamda oluşan renk değişiklikleri hangi hastalıkların belirtisidir? Balgam hangi hastalıkların habercisi olabilir? Kanlı balgam neden olur? Sabahları balgam çıkarmanın nedenleri nelerdir? Balgamlı öksürüğü olanlar nelere dikkat etmeli? Balgam çıkarma ve tedavisi ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevapları UZMANTV'de... Sabahları balgam çıkarmanın nedenleri nelerdir? Sabahları balgam çıkarmak hangi durumlarda normal kabul edilir? Kanlı balgam çıkarmak hangi hastalıkların habercisi? Kanlı balgam çıkaran kişi nelere dikkat etmeli, ne yapmalı? Balgamın rengi ve kokusu gibi ayrıntılar önemli mi? Hangi tip balgamlar tehlikeli? Balgamın çokluğu ve rengindeki değişiklikler hangi hastalıkların belirtisidir? Balgam için uygulanabilecek bitkisel tedavi yolları neler? Balgam söktürücüler ne sıklıkla kullanılabilir? Balgamlı ve devam eden öksürük için ne gibi önlemler almak gerekir? Balgamlı öksürüğün yanında hangi belirtiler görülüyorsa tehlikelidir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin