Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bale ile Tanışın

Baleye kaç yaşında başlamak gerekir?
Baleye başlamadan önce bale hakkında bilmeniz gerekenler... Baleye vücut gelişimini tamamlamadan başlamak mı gerekir? Hangi yaşlar bale için ideal? Erkek ve kızlar için farklı yaşlar mı var? Profesyonel bale için ne kadar süre eğitim almak gerekir? Temel eğitimin süresi nedir? Neden vücuda yapışan kıyafetler giyilir? Pisipisi nedir? İdeal nale kıyafeti nasıl olmalı? Point neden giyilir? Hangi yaşta kullanılabilir? Point eğitimine ne zaman başlanmalı? Her öğrenciye point eğitimi verilir mi? Bale yapanların ayaklarının sürekli yara olduğu doğru mu? Bununla nasıl baş edilir? İlerleyen dönemde bu sorun ortadan kalkar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin