Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bale Hareketleri

Balede yerde esneme hareketleri nasıl yapılır?
Bale hareketleri hakkında bilmedikleriniz... Balede esneme egzersizlerine hangi yaştan itibaren başlamak gerekir? Kimler esneme hareketlerini yapabilir? Temel bale adımları nelerdir? Balede parmak ucunda durmak için yapılan egzersizleri nelerdir, parmak ucunda durabilmek için hangi kasların güçlendirilmesi gerekir? Balede parmak ucunda dururken ayakların acımaması için neler yapılır? Balede hangi bar egzersizlerinin sürekli tekrarlanması gerekir, günlük egzersiz nasıl olmalı? Balede dönüşlerin parmak ucunda mı yapılması gerekir, yerde ve havada yapılan dönüşler nasıldır? Balede sıçrayış hareketinde yumuşak iniş nasıl yapılır, zarif bir iniş için nasıl bir teknik uygulanır? Yanıtlar UZMANTV'de!
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin