Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Baklagillerin Faydaları

Soya fasulyesinin faydaları nelerdir?
Baklagillerin faydaları hakkında merak ettikleriniz... Kuru fasulye hangi vitamin ve mineralleri içerir? Kuru fasulyenin faydaları nelerdir? Vücudun gelişimini ve onarımını destekler mi? Kemikler üzerinde nasıl bir etkisi vardır? Romatizma ve siyatik semptomlarının azalmasını sağlar mı? Vitamin mineral ve protein içeriği nasıldır? 100 gr nohutta hangi vitamin ve mineraller ne kadar bulunur? Nohutun yararları nelerdir? Zihinsel ve fiziksel yorgunluğu giderir mi? İştah açıcı özelliği var mı? Anne sütünü arttırır mı? Nohut hangi kanser türlerine karşı önleyici özelliktedir? Vitamin mineral ve protein içeriği nasıldır? 100 gr soya fasulyesinde hangi vitamin ve mineraller ne kadar bulunur? Sindirim sisteminin daha iyi çalışmasını sağlama ve kabızlık gibi sorunları giderme özelliği var mıdır? Mercimeğin içerdiği besin öğeleri nelerdir?100 gr mercimekte hangi besin öğeleri ne oranda bulunur? Protein, lif ve nişasta açısından zengin midir? Hangi vitamin ve mineralleri içerir? Bezelye sindirimi kolay bir besin maddesi midir? Bezelye kansızlığa iyi gelir mi? Kan kanserine karşı koruyucu özelliği var mıdır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin