Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bağlama Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bağlama çeşitleri nelerdir?
Sazların en hüzünlüsü, çalgıların en neşelisi bağlama hakkında bilmek istediklerinizin hepsi UZMANTV'de. Bağlama enstrümanının özellikleri nelerdir? Bağlamanın kaç teli olur? Bağlama telleri hangi özellikleri taşıyorsa kalitelidir? Bağlama teli nasıl değiştirilir? Bağlamanın bölümleri nelerdir? Kaliteli bağlama hangi özellikleri taşımalı? Bağlama almak isteyenler hangi özelliklerine göre seçmeli? Bağlamanın düzenli bakımında nelere dikkat edilmeli? Uzun sap ve kısa sap bağlamalar arasındaki farklar nelerdir? Kendimize uygun bağlama çeşidini nasıl seçmeliyiz? Bağlama nereden alınır? Divan sazı nedir? Cura ne demektir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin