Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bağışıklık Sistemini Güçlendirmek İçin Doğal Çözümler

Bağışıklık sistemini güçlendiren besinler hangileridir?
Bağışıklık sisteminizi doğal formüllerle güçlendirin... Bağışıklık sistemi nedir? Bağışıklık sistemi nasıl çalışır? Bağışıklık sistemi ile ilgili organlar nelerdir? Bağışıklık sisteminin güçlü ya da zayıf olması ne anlama gelir? Doğal bağışıklık ve kazanılmış bağışıklık ne anlama gelir? Doğru beslenerek bağışıklık sistemimizi güçlendirebilir miyiz? Güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak için nasıl beslenmeliyiz? Hangi besin maddelerine ağırlık vermeliyiz? Bağışıklık sistemini güçlendiren besin maddeleri nelerdir? Güçlü bir bağışıklık sistemi için ağırlıklı tüketilmesi gereken besin maddeleri nelerdir? Sağlıklı bir bünyeye sahip olmak için meyve tüketiminin önemi nedir? Meyve tüketiminin bağışıklık sistemi için yararı nedir? Hangi meyveler antioksidanlar açısından zengindir? Bağışıklık sistemini güçlendirmek için hangi meyveleri daha çok tüketmeli? Sebze tüketiminin bağışıklık sistemi için yararı nedir? Hangi sebzeler antioksidanlar açısından zengindir? Bağışıklık sistemini güçlendirmek için hangi sebzeleri daha çok tüketmeliyiz? Kırmızı sebzeler bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için daha mı yararlıdır? Hangi baharatlar bağışıklık sistemini güçlendirir? Güçlü bir bağışıklık sistemi için hangi baharatı, ne miktarda tüketmek gerekir? Şifalı bitkileri kullanarak bağışıklık sistemimizi güçlendirmemiz mümkün mü? Bağışıklık sistemini güçlendirmek için hangi şifaları bitkileri tüketmeliyiz? Şifalı bitkileri ne miktarda ve hangi öğünlerde tüketmek gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin