Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bağırsak Tıkanıklığı

Bağırsak tıkanıklığının belirtileri nelerdir?
Bağırsak tıkanması hakkında sık sorulanlar... Bağırsak tıkanıklığı ne demektir? Bağırsak hangi işlevlerini yerine getiremez? Bağırsak düğümlenmesi ile aynı şey midir? Hangi bağırsak tıkanır? Hangi hastalıklar bağırsak tıkanıklığına neden olabilir? Crohn hastalığı nedir? Hangi yiyecekler bağırsak hareketlerini zorlar? Bebeklerde bağırsak tıkanıklığı sık rastlanan bir durum mu? Hangi bebeklerde risk daha fazla? Tıkanıklık olduğu nasıl anlaşılır? Lifli gıdalar bağırsak fonksiyonlarını nasıl etkiler? Olumsuz etki yapan yiyecekler nelerdir? Diyetimizde nelere dikkat etmeliyiz? Boşaltım sistemi nasıl etkilenir? Tuvalete çıkma sıklığından nasıl anlaşılır? Karın ağrısı olur mu? Ne tür egzersizler yapılmalı? Egzersizler bağırsak çalışmasını nasıl etkiler, egzersizler sayesinde bağırsağın çalışması hangi oranda artar?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin