Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bağırsak Düğümlenmesi ve Tedavisi

Bağırsak düğümlenmesinin belirtileri nelerdir?
Bağırsak düğümlenmesi ve tedavisi ile ilgili bilmedikleriniz... Uzun süreli kabızlık bağırsak tıkanıklığının habercisi olabilir mi? Kimler bağırsak tıkanıklığı riski taşıyor? Bağırsak tıkanıklığı erken teşhis edildiğinde tedavisi kolay, ileri aşamalarda ise rahatsızlık verici bir hastalık. Çocuklarda bağırsak tıkanıklığı ise hemen müdahale gerektiriyor. Bağırsak tıkanıklığı ile ilgili sorularınızın cevapları UZMANTV'de, videolarla! Bağırsak düğümlenmesi nasıl bir rahatsızlıktır? Daha çok kalın bağırsakta mı ince bağırsakta mı görülür? Hangi hastalıklar bağırsak düğümlenmesine neden olur? Bağırsak düğümlenmesine neden olabilecek faktörler nelerdir? Bağırsak düğümlenmesinde ayırt edici belirtiler nelerdir? Kabızlık bir belirti midir? Bağırsak düğümlenmesinde bağırsaktan nasıl sesler gelir? Kimlerin bağırsak düğümlenmesine yakalanma riski daha fazladır? Yaşlılarda daha çok görülmesinin nedeni nedir? Kilolu insanlarda mı zayıflarda mı daha fazla görülür? Çocuklarda bağırsak düğümlenmesi neden olur? Belirtileri neler? Doğuştan gelen bir rahatsızlık mıdır? Çocuklarda bağırsak düğümlenmesi nasıl tedavi edilebilir? Bağırsak düğümlenmesinde hangi tedavi yöntemleri uygulanır? Hangi durumlarda cerrahi müdahale yapılır? Ne zaman doktora gidilmeli? Bağırsak düğümlenmesi tehlikeli bir hastalık mı? Tedavi edilemediği durumlar var mı? Bağırsak düğümlenmesi tedavi edilemezse ölümle sonuçlanır mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin