Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bademcik Şişmesi

Bademcik şişmesi durumunda evde neler yapılabilir?
Bademcik iltihabı ile ilgili bilmeniz gerekenler... Bademciklerin iltihaplanmasına hangi virüs veya bakteriler neden olabilir? Günlük hayatta hangi davranışlar bademciklerin iltihaplanmasını kolaylaştırır? Kimlerde bademcik iltihabı daha sık görülür? Bademcik şişmesini kendimiz tespit edebilir miyiz? Gözle görülebilir mi? Boğaza dokunarak hissedilebilir mi? Bademcik iltihabı ilaç tedavisine rağmen geçmiyorsa nedeni ne olabilir? Bademcik iltihabı tedavi edilmezse kendi kendisine geçer mi? Bademcik şişmesi ne kadar sürede tedavi edilmeli, geç müdahale edilirse tedavi süresi uzar mı? Hasta nasıl dinlenmeli? Yeme ve içmede nelere dikkat edilmeli? İlaçların düzenli kullanılması önemli mi? Hangi bitkisel yöntemlerle boğazdaki acı hafifletilebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin