Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bachata Dansı

Bachata dansının temel figürleri nelerdir?
"Aşıkların Dansı" olarak bilinen Bachata dansını, Türkiye Akrobatik Salsa Şampiyonu Cem Hakan Hatunoğlu anlatıyor. Bachata dansının tarihi nasıldır? Hangi dans çeşidinden doğmuştur? Hangi ülkelerde yapılır? Dışlanmışlığın ve terk edilmişliğin dansı mıdır? Neden? Benzerlikleri nelerdir? Farkları nedir? Her salsa yapan bachata da yapabilir mi? Vuruş ritimleri, adımlar, dönüşler nasıldır? Ne tür teklikler kullanılır? Çoğunlukla ne tür müziklerle bachata dansı yapılır? Bachata için özel bir müzik türü var mıdır? Başka hangi tür müziklerle yapılabilir? İyi bachata dansı nasıl olmalıdır? Ne kadar sürede iyi bir seviyeye gelinebilir? İyi seviyeye gelindiğini nasıl anlarız? Kişisel derslerle öğrenilebilir mi? Büyük pistleri olan dans okullarında mı öğrenilmelidir? Her dans hocası bachata dersi verebilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin