Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ayva Tatlısı Yapmayı Öğrenin

Ayva tatlısı nasıl yapılır?
Ayva tatlısı yapmanın püf noktaları... Ayva tatlısı yapmak için ayvaların hangi boyda ve nasıl olması gerekir? Ekmek ayvası ile limon ayvası arasındaki farklar nelerdir? Tatlı yapmak için hangi tür ayva seçmek daha uygun olur? Ayva tatlısı için gerekli malzemeler nelerdir? Süslemek için neler bulunduralım? Ayvalar hazırlanırken kararmamaları için ne yapılmalı? Ayva çekirdeklerini tutmak önemli mi? Ayva tatlısının kırmızı renkte olması için ne yapmak gerekir? Pişirirken ateşin kuvveti neden önemli? Fazla harlı ateşte pişirirsek ne gibi sorunlar olabilir? Ayvalar nasıl soyulur, ortası nasıl kesilir? Çekirdekler atılır mı, biriktirilir mi? Ayvanın nasıl bir kapta pişirilmesi gerekir? Ateşin harı nasıl olmalı? Şeker nasıl ve hangi aşamada konmalı? Pişme süresi ne kadardır? Piştiklerini nasıl anlarız? Ayva tatlısı için şurubun kıvamı nasıl olmalı? Ayva tatlısı ne ile süslenerek servis edilebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin