Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ayva Kompostosu Tarifi

Ayva kompostosu nasıl yapılır?
Ayva kompostosu yapmayı öğrenin. Komposto için ne kadar ayva gerekir? Kompostoda kullanılacak ayvalar nasıl olmalı? Ayvaların ezik ya da yaralı olması kompostonun lezzetini etkiler mi? Kompostoya katılmadan önce ayvaların nasıl dilimlenmesi gerekir? Ayvaların çekirdekleri çıkarılmalı? Komposto için gereken malzemeler nelerdir? Su-şeker dengesi nasıl olmalı? Kompostoya başka hangi malzemeler koyulur? Komposto ne kadar pişirilir? Ayva kompostosunun hazır olduğu nasıl anlaşılır? Kompostoda kullanılacak ayvalar nasıl olmalı? Ayvaların çekirdeği kompostoya katılırsa daha güzel bir renk olur mu? Kompostonun su ve şekerinin kıvamı nasıl ayarlanabilir? Ayvaların kıvamı nasıl olmalı? Komposto nasıl servis edilebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin