Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ayran Çorbası Tarifi

Ayran çorbası nasıl yapılır?
Buğdaylı ve nohutlu soğuk ayran çorbası yapmayı öğrenin. Ayran çorbası yapmak için gerekli malzemeler nelerdir? Ayran çorbası için nohutları önceden ıslatmak gerekir mi? Buğdayı önceden ıslatalım mı? Buğday ve nohutu ne kadar süre haşlamak gerekir? Yoğurdu ne zaman ekleyelim? İçine hangi baharatları koyabiliriz? Ayran çorbası nasıl servis edilir? Ayran çorbası yapmak için nelere dikkat edelim? Nohut ve buğdayları soğutmak mı gerekir? Yoğurdu istediğimiz koyulukta ayarlayabilir miyiz? Ayran çorbasına hangi taze yeşillikler yakışır? Kuru baharat ekleyebilir miyiz? Ayran çorbası yaparken başka nelere dikkat edelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin