Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aylara Göre Hamilelik Gelişimi

Kaç aylık hamile olunduğu nasıl hesaplanır?
İlk aydan doğuma kadar anne adayı neler yaşar? Vücudunda ne gibi değişiklikler olur? Nelere dikkat etmelidir? Bebeğinin sağlıklı olduğunu nasıl takip edebilir? Birinci ayda anne adayı bebeğin hangi hareketlerini hissedebilir? Hamileliğin birinci ayında anne adayında fiziksel olarak ne gibi değişiklikler olur? Bu ayda annenin ne gibi şikayetleri olur? Hamileliğin 2. ayında anne adayında hangi fiziksel değişiklikler olur? Anne adayı 3. ayda bebeğin hangi hareketlerini hissedebilir? 4. ayda annenin ne gibi şikayetleri olur? Anne adayında 5. ayda görülen fiziksel değişiklikler nelerdir? Bu ayda annenin ne gibi şikayetleri olur? Anne adayı 6. ayda bebeğin hangi hareketlerini hissedebilir? Anne adayında 7. Ayda görülen fiziksel değişiklikler nelerdir? 8. ayda anne adayı neler yaşar? Ne tür riskler vardır? 9. ayda anne adayının yaşadığı sorunlar nelerdir? Nelere dikkat etmesi gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin