Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ayak Ülseri (Diyabetik Ayak)

Ayak ülseri nedir?
Ayak ülserleri ile ilgili merak edilen sorular... Şeker hastalığı damarları nasıl etkiler? Diyabetin sinir sistemi üzerindeki etkileri nelerdir? Ayaklar şeker hastalığından neden çok etkilenir? Ayak ülseri nasıl olur? Diyabetik ayak ne demektir? Ayakların nasıl bir görüntüsü olur? Her şeker hastasında ayak ülseri görülür mü? Ayak ülserinin oluşmadan önceki görüntüsü nasıldır? Parmak araları, ayak derisi nasıl kontrol edilmeli? Ayak ülserinin başladığı nasıl anlaşılır? Ayak ülseri için ilaç tedavisi var mı? Ayak ülserinin tedavisi için hangi malzemeler kullanılır? Evde tedavi mümkün mü? Ayak ülseri tedavisini nasıl bir ekip yapar?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin