Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ayak Şişmesi ile İlgili Merak Ettikleriniz

Ayak şişmesi hangi hastalıkların belirtisi olabilir?
Ayak şişmesi hakkında bilmeniz gerekenler... Ayak şişmesi hangi durumlarda normaldir? Ayak ve ayak bilekleri bir hastalık dışında hangi durumlarda şişebilir? Ayak şişmesi hangi fizyolojik sürecin sonucu gerçekleşir? Ayak bilekleri şişenlerde kalp krizi riskinin arttığı doğru mu? Kemiklerle ilgili hangi hastalıkların işareti olabilir? Dolaşım sistemiyle ilgili hangi rahatsızlıkların belirtisi olabilir? Hangi durumlarda ayak şişmesi mutlaka doktora gösterilmeli? Ayak şişmesinin bir sağlık tehlikesinin belirtisi olduğunu nasıl anlayabiliriz? Ayak şişmesi için hangi branştan doktorlara görünebiliriz? Farklı nedenlerle oluşan ayak şişmeleri arasında ne gibi farklar vardır? Tansiyonla ilgili ayak şişmelerinde başka hangi belirtiler olur? Artritten kaynaklı şişmelerde başka hangi belirtiler olur? Hastalık belirten ayak şişmeleri ile diğerleri nasıl ayrılır? Hangi tip ayak şişmelerinde hangi branştan doktorlara gitmek tedavi sürecini hızlandırır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin