Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ayak Masajı Nasıl Yapılır

Ayak parmaklarına nasıl masaj yapılır?
Ayak masajı teknikleri hakkında merak edilenler... Masaj başında ayak hangi hareketlerle ısıtılır? Ayak nasıl sıvazlanır, nasıl sıkıştırılır? Bastırma hareketi nasıl yapılmalı? Ayak masajında hareketler ne yönde yapılır, kaçar kez tekrarlanmalı? Parmak masajı hangi masaj hareketlerinden sonra yapılmalı? Parmaklardan önce ayak hangi hareketlerle ısıtılıp gevşetilir? Parmaklara hangi sırayla, nasıl masaj yapılır? Başparmağa nasıl masaj yapılır? Parmaklara masajda son hareketler nasıldır? Ayak nasıl tutulur? Ayak kemerine, topuğa nasıl masaj yapılır? Ayak tabanına hangi hareketlerle dalga masajı yapılır? Tabana dairesel masaj nasıl yapılır? Ayak tabanına masaj süresi nasıl olmalı, hareketler nasıl tekrarlanmalı? Ayak tabanına tek elle kesme nasıl yapılır? İki elle kesme nasıl yapılır, hareket ne kadar sık ve sert yapılmalı? Ayak üzerine kesme yapılır mı, nasıl? Kesme hareketleri kaç kez tekrarlanmalı? Hangi masaj hareketlerinin sonunda ayak masajı sonlandırılır? Ayak masajının ortalama süresi ne kadar olmalı? Bitirirken ayak sıvazlama için nasıl tutulmalı? Hangi yönde, hangi hareketlerle sıvazlanmalı? Ayak ve bilek nasıl döndürülür ve gevşetilir? Masajı bitirirken son olarak hangi hareketler yapılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin