Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ay Burcu

Ay burçlarının özellikleri nelerdir?
Ay burcu ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey... Ay burcu ne demek? Ay burçları hangileridir? Güneş burçları gibi mi adlandırılırlar? 12 tane mi burç var? Güneş burcu ve yükselen burç arasında nasıl bir ilişki var? Hesaplamak için doğum saatini bilmemiz şart mı? Ay burçlarının özellikleri güneş burçlarıyla aynı denilebilir mi? Güneş burcu ve yükselen buruyla birlikte ele alındığında etkileri nasıl oluyor? Ay burcu neye göre hesaplanır? Doğum yeri ve doğum saatimizi bilmemiz gerekir? İnternette hesaplayan siteler var mı? Sitelerin hesaplamaları güvenilir midir? Ay burcunun etkileri nasıldır? Güneş burcu mu üzerimizde daha etkilidir, ay burcu mu yoksa yükselen burç mu? Ay burcunun daha etkili hale geldiği dönemler var mı? Varsa hangi dönemlerde etkileri daha yoğun olur? Ay burcu ve güneş burcu birbirleriyle nasıl bir ilişki içindeler? Güneş burcu yükselen burcu ilişkisine benzer bir ilişki var mı? Ay burcu ile yükselen burç arasındaki farklar nelerdir? Yükselen burç ne demek? Ay burcu ne demek? Yükselen burç ile ay burcu arasındaki ilişik nedir? Ay burçlarının karakter ve psikoloji etkileri nelerdir? Ay burcu ve sağlık arasındaki etki nasıldır? Sağlık üzerinde güneş burcu mu ay burcu mu daha etkilidir? Ayın konumu ile ay burçları arasında nasıl bir ilişki var? Etki hangi dönemlerde hangi burçlar üzerinde artar? Hangi dönemlerde azalır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin