Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Avrupa Birliği Projeleri

Avrupa Birliği hibe projesi nasıl yazılır?
Avrupa Birliği proje destek çalışmaları hakkında sık sorulanlar? Avrupa Birliği ne tür projelere, hangi alanda destek veriyor? Hangi alanlardaki projeler öncelikli? Avrupa Birliği'nin verdiği proje destekleri ülke içinde ne tür iş fırsatları yaratmaya olanak tanıyor? Avrupa Birliği'nden maddi proje desteği almak isteyenler nasıl başvuru yapabilir? Hibe programlarından kalkınma ajansları nasıl yararlanabilir? AB proje başvuruları için proje nasıl hazırlanır? AB hibe projesi nedir? Proje döngüsü nedir? Proje planlama ve proje döngüsü yönetimi nasıl yapılır? Proje ve programların hazırlanması, uygulanması ve için hibe projesinde olması gereken unsurlar nelerdir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin