Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Avcı Böreği Tarifi

Avcı böreği nasıl yapılır?
Avcı böreği yapmayı öğrenin. Avcı böreği yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Avcı böreği için hamur nasıl yapılır? Hazır alacaksak kaç tane yufka gerekir? Avcı böreğinin iç harcı nasıl hazırlanır? Harç için ne kadar bulgur kullanalım? Avcı böreğinin harcı pişirilerek mi hazırlanır? Böreği sarmak için yufkaları nasıl keselim? Böreklere ne kadar harç koyalım? Böreği nasıl saralım? Böreği sardıktan sonra yumurtaya batırıp galeta unuyla mı kaplayalım? Avcı böreğini tepsiye nasıl alalım? Böreği kaç derecelik fırında kaç dakika pişirelim? Avcı böreğini nasıl servis edelim? Böreğin hamur olmaması için nelere dikkat etmek gerekir? Böreğin çıtır çıtır olmasını nasıl sağlayabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin