Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Astımı Olanlar Dikkat

Astım krizi sırasında neler yapılabilir?
Astım hastalarına benzersiz öneriler. Evde, yatak odasında alınacak önlemler, astım krizi sırasında yapmanız gerekenler. Tümü videolarla, uzmanından. Astımı olanlar hangi sporları tercih etmeli? Spor yapmak astıma iyi gelir mi? Dağcılık gibi zorlayıcı sporlardan kesinlikle kaçınmak mı gerekir? Sentetik malzemeler kullanmak şart mı? Nasıl bir yastık tercih etmeliyiz? Astımı şiddetli olanlar özel yastıklar mı taşımalı? Evin güneş alması önemli mi? Ne tür temizlik malzemeleri kullanılmalı? Astımı olanlar hangi besinlerden uzak durmalı? Yapay tatlandırıcılar, doğal olmayan gıdalar astım riskini neden artırır? Aşırı temiz ortamlar, sürekli yıkanan eller, çok deterjan kullanmak astım riskini artırır mı? Evcil hayvanlar solunum yollarını olumsuz etkileyebilir mi? Küçük yaşta evcil hayvan sahibi olmak astım riskini düşürür mü? Akut astım krizi nedir? Astım krizinde neler yaşanır? Doktora gitmeden önce yapılacaklar neler? Hangi durumda mutlaka doktora gitmeliyiz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin