Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Astım Tedavisi

Astım nasıl teşhis edilir?
Astım tedavisinde kullanılan yöntemler nelerdir? Astımdan tamamen kurtulmak mümkün mü? Cevaplar videolarla. Astımı olanlarda hangi şikayetler gözlenir? Biyolojik yöntemler hangileri? Teşhis için ne tür tetkikler yapılıyor? Astımın tedavisi var mı? Yalnızca şikayetler mi azaltılıyor? Tedavi edilen astım sonradan tekrarlayabilir mi? Astım ilaçlarının genel özellikleri nelerdir? Yalnızca ağızdan alınan ilaçlar mı var? Astım için aşı bulunuyor mu? Kortizonun vücut için sakıncaları nelerdir? Kortizon vücutta birikir mi? Kilo aldırır mı? İnhalasyon cihazı nedir? Ne tür inhalasyon cihazları var? Hangi tür ilaçlar bu cihazlarla alınır? İnhalasyon cihazı nasıl temiz tutulur? Kullandıktan sonra su ile gargara neden yapılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin