Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aşk Doktoruna Sizin Sorduklarınız

İlişkide heyecan bittiyse yeniden eski haline getirmek mümkün mü?
Türkiye'nin Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz, UZMANTV izleyicilerinin sorularını videolarla yanıtlıyor. Evli kadınlar erkeklerin daha çok mu ilgisini çeker? İlişkinin, evliliğin monotonlaşması durumunda eski haline getirmek içni neler yapılabilir? Aşkta kaybedilen heyecanı yerine koyabilmek mümkün mü? Bekaret Türkiye'deki evliliklerde neden çok önemli? Kadınlar daha önce cinsel deneyimleri olmadığı konusunda erkek arkadaşlarıyla, eşleriyle nasıl konuşmalı? Evlilikte aldatacak önceki flört döneminde kendini belli eder mi? Sevgiliyi kıskandırmaya çalışmak doğru mu? İlişkilerdeki güven sorununu aşabilmek mümkün mü? Erkek arkadaşların çevresine girmeye çalışmak doğru mu? Eşini aldattığı kadınla evlenen erkek, onu da aldatır mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin