Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aşırı Uyuma Hastalığı

Çok uyumak hangi seviyeden sonra hastalık olarak kabul edilir?
Aşırı uyuma hastalığında nelere dikkat etmeli? Ne kadar süre uyumak hastalık kabul edilir? Aşırı uyumak gündelik hayatımızı nasıl etkiler? UZMANTV'de izleyin. Kimlerde olur? Kişi hiç mi uyumaz? Nedeni nedir? Kim tedavi eder? Nasıl tedavi eder? İlaç tedavisi mi yapılır? Tedavi ne kadar sürer? Çok uyumak ile hipersomnia arasında nasıl farklar var? Uykuyu sevmek sorun olara kabul edilmeli mi? Doktora hangi durumlarda başvurmalıyız? İş yaşamında, günlük yaşamda ne tür sonuçları olur? Çok uyumak başka sağlık sorunlarına neden olur mu? Diğer hastalıkların belirtisi olabilir mi? Nasıl bir uyku düzeni oluşturmalıyız? Hangi besinlerden kesinlikle uzak durmalıyız? Kafein içeren gıdalar işe yarar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin