Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aş Çorbası Yapmayı Öğrenin

Aş çorbası nasıl yapılır?
Aş çorbası tarifi... Aş çorbası yapmak için hangi malzemelere ihtiyacımız var? Kıymayı nasıl yoğurmalıyız? Köftelere nasıl bir şekil verelim? Nasıl bir yağ kullanalım? Soğanla köfteleri ne kadar süre çevirelim? Ne kadar salça ekleyelim? Ne kadar et suyu ekleyelim? Kaç bardak su koyalım? Su kaynadıktan sonra hangi malzemeleri ekleyelim? Erişteleri ne zaman ilave edelim? Kaç dakika pişirelim? Çorbanın kıvamı nasıl olmalı? Sosunu nasıl yapalım? Aş çorbasına sosu ne zaman ekleyelim? Aş çorbası nasıl servis edilir? Aş çorbasının köftelerini hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz? Mercimek ve nohut eklerken nelere dikkat etmeliyiz? Aş çorbasını nasıl karıştırmalıyız? Kısık ateşte mi pişirmeliyiz? Aş çorbasının kıvamını nasıl ayarlayabiliriz? Hangi baharatlarla lezzetlendirebiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin