Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Arpa Şehriye Pilavı Yapmayı Öğrenin

Arpa şehriye pilavı nasıl yapılır?
Arpa şehriye pilavı yapmayı uzmanından öğrenin... Arpa şehriye pilavı için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar şehriye gerekir? Ne kadar yağ gerekir? Arpa şehriye pilavı nasıl pişirilir? Şehriyeleri yağda nasıl kavuralım? Şehriye pilavına salça konulur mu? Kavurduktan sonra ne kadar su ekleyelim? Sıcak su mu soğuk su mu ekleyelim? Nasıl ateşte ne kadar süre pişirelim? Arpa şehriye pilavını hangi aşamada demlenmeye alalım? Arpa şehriye pilavını nasıl servis edebiliriz? Arpa şehriye pilavı yapmanın püf noktaları nelerdir? Tereyağı kullanırsak arpa şehriye pilavı daha mı lezzetli olur? Tavuk ya da et suyu kullanabilir miyiz? Şehriyelerin yapışmaması için nelere dikkat etmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin