Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Arpa Şehriye Çorbası Tarifi

Arpa şehriye çorbası nasıl yapılır?
Arpa şehriyeli çorba yapmayı öğrenin. Arpa şehriye çorbası için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar arpa şehriye gerekir? Ne kadar salça kullanılır? Arpa şehriye çorbası nasıl pişirilir? Önce salçayı ve domatesleri mi pişirmeliyiz? Arpa şehriyeyi ne zaman ekleyelim? Çorbaya ne kadar su konulur? Kısık ateşte mi pişirilir? Ne kadar süre pişirilir? Piştiğini nasıl anlarız? Tel şehriye çorbasını nasıl servis edebiliriz? Arpa şehriye çorbası yapmanın püf noktaları nelerdir? Çorbayı tereyağı ile yaparsak daha lezzetli olur mu? Et ya da tavuk suyuyla yapabilir miyiz? Çorbayı yoğun kıvamlı sevenler çorbayı nasıl pişirmeli? Çorba için daha fazla arpa şehriye kullanırsak daha lezzetli olur mu? Tel şehriye çorbasını nasıl servis edebiliriz? Servis etmeden önce çorba kasesini taze nane, maydanoz gibi yeşilliklerle süsleyebilir miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin