Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Armut Tatlısı

Armut tatlısı nasıl yapılır?
Armut tatlısı yapmayı öğrenin. Tatlı yapmak için ne tür armut kullanırsak daha lezzetli olur? Armutların hangi büyüklükte olması gerekir? Sert armut mu, yumuşak armut mu tercih edilmeli? ATatlı için armutlar nasıl hazırlanır? Armutlar soyulur mu? Armutlar bütün olarak mı kullanılır, ikiye ya da daha fazla parçaya bölünür mü? Armutların çekirdek kısmı nasıl temizlenir? Armutların çekirdekleri atılır mı, sos için kullanılmak üzere ayrılır? Armutlar nasıl bir kapta pişirilir? Armut tatlısının sosu/şerbeti nasıl hazırlanır? Hangi aşamada armutlar kaba alınır? Armutları kaba nasıl dizmek gerekir? Armut tatlısı ateşte mi fırında mı pişirilir? Armut tatlısının pişirileceği ateş nasıl olmalı? Armut tatlısı ne kadar süre pişirilmeli? Fırında pişirilecekse fırının ısısı ve pişirme süresi ne olmalı? Armutların piştiği nasıl anlaşılır? Armut tatlısını süslemek için neler kullanılır? Armut tatlısının üstüne çikolata sosu, kaymak ya da kremşanti gibi malzemeler koyulabilir mi? Armut tatlısı taze baharatlarla süslenebilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin