Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Arı Sokması

Arı soktuğunda ne yapmamız gerekir?
Arı sokması durumunda ne yapmak gerekir? Arı sokması ne gibi sorunlara yol açabilir? Arı sokmalarında hangi durumda hastaneye başvurulmalı? Arı sokması ölümcül olabilir mi? Arı alerjisi nedir? Arı alerjisi olan birini arı soktuğunda ne yapmak gerekir? Arı alerjisi önceden tespit edilebilir mi? Tüm sorularınızın cevabı videolarla UZMANTV'de... Arının iğnesi nasıl çıkartılır? Bölgeyi ovmak, kaşımak yanlış mı? Zehrin yayılmaması için neler yapılabilir? Buz kompresi, amonyak işe yarar mı? Deride şişik ve kızarıklık olur mu? Arı sokması kaşıntı yapar mı? Bulantı ve kusmaya rastlanabilir mi? Arı sokması ölümcül risk taşır mı? Çok sayıda arı soktuysa veya ağız, burun içinden soktuysa acile mi gidilmeli? Sokan arının cinsine göre farklı önlemler mi alınmalı? Arının soktuğu yer önemli mi? Arıya alerjisi olan insanlar var mı? Anaflaksi nedir? Arı alerjisi için nasıl bir test yaptırılmalı? Arı alerjisi tedavi edilebilir mi? Arı alerjisi olanlar nelere dikkat etmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin