Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Araçlarda Periyodik Bakım

Otomobilimize periyodik bakımı nerede yaptırmalıyız?
Speedy ile periyodik bakımın püf noktalarını öğrenin. Periyodik bakım nedir? Aracın periyodik bakımdan geçmesi neden önemlidir? Yakıt tasarrufu, güvenlik gibi konularda ne tür avantajlar sağlar? Hangi sistemler mutlaka kontrol edilmeli? Periyodik bakım sıklığına nasıl karar verilir? Mutlaka aracın sorun çıkartması mı beklenmeli? Aracın farklı sistemleri için farklı kilometreler mi olmalı? Mutlaka markanın önerdiği kilometre/yıl mı tercih edilmeli? Periyodik bakım için mutlaka yetkili servise mi götürmeliyiz? Yetkili servislerin avantajları nelerdir? Speedy'nin markalarla yaptığı anlaşmalar var mı? Aracı sanayiye götürmek neden yanlıştır? Hangi bakım hizmetleri aracın garanti kapsamından çıkmasına neden olur? Parça değişimleri garantiyi bitirir mi? Speedy'de periyodik bakım nasıl yapılıyor? Aracın iç ve dış hangi sistemlerine bakılıyor?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin