Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Araçlarda Hava Yastığı

Araç hava yastıkları nasıl çalışır?
Araçlarda hava yastıkları ile ilgili bilmeniz gerekenler UZMANTV'de... Araç hava yastıklarının çalışma prensipleri nelerdir? Hava yastığının kaza sırasında tam koruma sağlayabilmesi için nelere dikkat edilmeli? İzleyin, hava yastığı olan otomobillerde nelere dikkat edilmeli, hava yastığı aracın neresinde bulunur, uzmanından öğrenin. Hava yastığının düzgün çalışıp çalışmadığı nasıl kontrol edilmeli? Araç çalıştırıldığında airbag ışıkları nasıl izlenmeli? Airbag ışığı sürekli yanıyorsa, bu neden olabilir? Kaza durumunda açılan hava yastıkları %100 korur mu? Hava yastığı olan araçta çocuklar nelere dikkat etmeli? Çocuk koltuğu hava yastığına göre nasıl ayarlanmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin