Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aracınızın Ömrünü Uzatın

Triger kayışı ne kadar sürede yenilenmeli?
Otomobilinizin ömrünü uzatmanın yolları... Araçlarda hava filtrelerini hangi sıklıkta değiştirmek gerekir? Hava filtresinin eskimesi ne gibi sorunlara yol açar? Motor yağının eksik olup olmadığını nasıl, ne zaman kontrol etmeliyiz? Eksik yağlanma varsa motor nasıl etkilenir? Araçlar için yapılan düzenli bakımlarda motorda nelere bakılır? Triger kayışının işlevi nedir? Koparsa ne olur? Triger kayışı ne sıklıkta kontrol ettirilmeli ve yenilenmelidir? Otomatik vitesli araçlarda ne gibi sorunlar çıkabilir? Yeni alınan bir aracın motorunun daha az zarar görmesi için ilk sürüş sırasında dikkat etmemiz gerekenler nelerdir? Fazla hız yapmak henüz ısınmamış motoru nasıl etkiler? Motoru zorlamamak için ilk sürüş sırasında ne tür hatalardan kaçınmalıyız? Aracın yüksek devirlerde kullanılması motoru etkiler mi? Benzin kalitesindeki farklılık motorda soruna yol açar mı? Motor ömrünü uzatmak için ne tür benzinler kullanmalıyız? Yüksek oktanlı benzinlerin motorun ömrüne etkisi nedir? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de!
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin