Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Araç Ruhsatı Nasıl Alınır

Yeni satın alınan araç için ruhsat nasıl çıkarılır?
Araç ruhsatı nasıl alınır, uzmanından öğrenin. Ruhsat işlemleri için gereken belgeler nelerdir? Aracımızın ruhsatını kaybeder ya da çaldırırsak nereye başvurmalıyız? Araç ruhsatı hangi durumlarda yenilenmelidir? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de! Ruhsat neden taşınır? Ruhsattan araçla ilgili hangi bilgilere ulaşılabilir? Ruhsat için başvuru nasıl yapılır? Hangi belgeler istenir? İşlemler ne kadar sürer? Hangi ücretler ödenir? Araç tescil belgesi nedir? Hangi işlemleri yaptırmak gerekir? Geçerlilik süresi ne kadardır? Motorlu araç trafik belgesi nedir? Hangi işlemleri yaptırarak alabiliriz? Ruhsat kaybolursa polise haber vermek gerekir mi? Yenisi nasıl çıkartılır? Başvuru nereye yapılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin