Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Araç Ruhsatı İşlemleri

Motorlu araç devir işlemleri ruhsata nasıl işletilir?
Araç ruhsat işlemleri ile ilgili bilmeniz gerekenler... Araç ruhsatının hangi hallerde yenilenmesi gerekir? Aracı trafikten çekmek için yapılması gerekenler işlemler nelerdir? Aracınız üzerinde değişiklik yaptığınızda ruhsata işletmeniz gerekir mi? İzleyin, motorlu araç devir işlemlerinin ruhsata nasıl işlendiğini uzmanından öğrenin. Ruhsatta yer alan bilgiler değiştiğinde mutlaka işlenmeli mi? Araç boyatma, motor gücü ile ilgili değişiklikleri bildirmek zorunlu mu? Başka ile nakil nasıl yapılır? Nakil işlemi yaptırılmazsa ne olur? Nakil için ne kadar süre verilir? Devir işlemi nedir? Araç el değiştirirken ruhsat da değişir mi? Devir işlemi yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Araçlar hangi nedenlerle trafikten çekilir? Ruhsatta ne tür değişiklikler olur? Trafikten çekilen araçla ne yapılabilir? LPG ruhsata nasıl işletilir? Ne kadar süre içinde işletilmesi gerekir? Nasıl bir yol izlenmeli?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin