Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Araç Müzik Sistemleri

Aracımıza ses sistemi kurarken nelere dikkat etmeliyiz?
Araç müzik sistemleri ile ilgili her şey UZMANTV'de. Araçlarda nasıl ses sistemleri kurulabilir? Ses sistemi kurulurken araç nasıl modifiye edilir? Her ses sisteminde subwoofer gerekir mi? Araç teyplerinin özellikleri neler olmalı? İzleyin, sorularınızın cevabını uzmanından alın. Ses sistemi alırken nelere dikkat edilir? Ses sistemi hangi parçalardan oluşur? Seçilen ses sistemi araca göre farklılık mı göstermeli? Hoparlör alırken nelere dikkat edilmeli? Markalı ürünler mi tercih etmeli? Teyp ile uyumu nasıl anlaşılır? Subwoofer nedir? Her araç ses sisteminde olmalı mı? Subwoofer nereye konur? CD changer yerine CD çalar mı tercih etmeli? CD changer çok yer kaplar mı? İyi bir CD changer nasıl olmalı? Amplifikatörün işlevi nedir? Müzik ses sisteminde mutlaka olmalı mı? Araç için teyp alırken nelere dikkat edilmeli? Sadece müzik dinleyenler ne tür teypler almalı? Standart bir kullanıcı hangi modelleri alabilir? Ses sisteminde fiyatlar neye göre değişiyor? Nelerden vazgeçilebilir? Profesyonel ve kapsamlı bir sistem ne kadar mal olur?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin