Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Araç Muayenesi ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

Araç muayenesi öncesi yapılması gerekenler nelerdir?
Araç muayenesine giderken nelere dikkat etmelisiniz? İzleyin, muayene öncesinde tamamlanması gereken evrakları, hasarlı durumda olduğu için muayeneden geçemeyen aracın bir sonraki muayenesinin ne zamanlar arasında ücretsiz gerçekleştiğini uzmanından öğrenin. TÜVTURK Orhanlı İstasyonu Amir Yardımcısı Oktay Özçelenk UZMANTV'de anlatıyor... Araç muayenesi sırasında araçta ne tür kontroller yapılır? Araç muayenesi ne kadar sürer? Yürüye aksam ile ilgili nelere bakılır? Hangi durumlarda araç muayeneyi geçemez? Aracını muayeneye götüren sürücü hangi belgeleri hazırlamış olmalı? Araç muayenesinin yapıldığına dair belge, damga almak gerekir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin