Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Araç Klimaları

Klima aracın yakıt tüketimini artırır mı?
Karda, kışta, soğukta. Güneşte, yazın sıcağında. Aracımızın en güvendiğimiz donanımı klima. Acaba gereken önemi veriyor muyuz? Doğru bakım yapıyor muyuz? Ya bizi bir gün yarı yolda bırakırsa? UZMANTV araç klimaları ile ilgili merak ettiklerinizi gösteriyor. Klima filtrelerinin ömrü ne kadardır? Değiştirmemiz gerektiğini nasıl anlarız? Klimadan koku geliyorsa ne yapmalıyız? Klimanın çalışma prensibi nedir? Gücünü nereden alır? Fazladan ne kadar yakıt harcar? Klima motor gücünü etkiler mi? Yokuş çıkarken, hızlanırken ne tür sıkıntılara yol açar? Klimanın gücü artırılabilir mi? Araç ilk çalıştırıldığında camları mı açmalı? Klimayı ne zaman çalıştırmalıyız? Klimasız araçlara klima montajı nasıl yapılır? Her araç için klima var mı? Orijinal klima kullanmanın avantajı var mıdır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin