Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Araç Alım Satım İşlemleri

Araç satın alan kişi Trafik Tescil Belgesi'ni nasıl yenilemeli?
Araç satışı sırasında yapılan resmi işlemler ile ilgili bilmeniz gerekenler... Araç satın alırken aracın vergi borcu olup olmadığı nasıl anlaşılır, araç ruhsatında hangi bilgiler kontrol edilmelidir? İzleyin, sıfır araç alırken hangi belgeleri hazırlamak gerekir, ikinci el araç alanlar Trafik Tescil Belgesi nasıl yenileyebilir, uzmanından öğrenin. Kimler Taşıt Alım Vergisi ödemez? Otomobil satış işleminde notere hangi belgelerle gitmek gerekir? Yanıtlar UZMANTV'de! Trafik Tescil Belgesi nedir? Noterde araç alım satımı yapmak için hangi belgere ihtiyacımız var? Aracın vergi borcu varsa bu nasıl ödenmeli? Sıfır kilometre araç alacaklar hangi belgelerle başvuru yapmalı? Trafiğe kayıt için nereye başvurmak gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin