Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Araba Nasıl Temizlenir

Araba camı nasıl silinir?
Araba temizliği yaparken bilmeniz gerekenler... Jant temizlerken hangi malzemeleri kullanabilirsiniz? Araba camınızı silerken camda leke kalmaması için nelere dikkat etmelisiniz? Kaporta temizliği nasıl yapılır? Yanıtlar UZMANTV'de... Aracın kaportasını temizlerken nelere dikkat edilmeli? Çizilmemesi, boyasının kalkmaması nasıl sağlanır? Aracın dış yüzeyinin temizlemek için ne tür bakım ve temizlik ürünleri kullanılmalı? Arabanın camının temiz olmasını nasıl sağlarız? Araç lastiklerinde biriken çamurlar nasıl silinir? Sürtünme izleri, aşınmalar, kaldırım izleri nasıl giderilir? Jant temizliğinin püf noktaları nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin