Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Antikalarınızı Değerlendirin

Antika eşyalarımızı nasıl satabiliriz?
Evinizdeki eski bir tablo belki de bir antika. Eski eşyalarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için tüm bilmeniz gerekenleri uzmanımız açıklıyor. Her eski eşya antika sayılır mı? Antika sıfatını kazanması için hangi kontrollerden geçmesi gerekli? Antika eşyaların para etmesi için hangi özeliklere sahip olması gerekir? Hangi eşyalar daha yüksek fiyatlardan alıcı bulur? Eşyanın dönemi önemli mi? Eksperi hangi durumlarda çağırmalıyız? Fotoğraf yoluyla ön değerlendirme yapılır mı? Ekspertiz ücretsiz bir hizmet mi? Antika eksperleri eserin değerini nasıl belirler? Ne tür incelemeler yapar? Her eksperin belirlediği fiyatlar aynı mıdır? Resimler daha çabuk mu satılır? Hangi dönem eserlerine ilgi daha fazla? Hangi koleksiyonlar daha çok aranıyor? Antika eksperi eser satın alır mı? Müzayedeye mi koymalıyız? Verilen fiyatın iyi olduğunu nasıl anlayabiliriz? Evimizde aileden kalma bir tablo var. 'Bunun bir değeri olabilir' demek için nelerine bakalım? İmzadan bir şey çıkartabilir miyiz? Eski tabloların değerli olma ihtimali yüksek mi, düşük mü? Evimizde aileden kalma arkeolojik eser varsa ne yapmalıyız? Bunu evde tutmak suç mudur? Kime haber vermek gerekir? Koleksiyonerler arkeolojik eser alıp satabilir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin