Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Antika Halıları Tanıyın

Antika halıların değeri nasıl belirlenir?
Bir halının antika olduğunu nasıl anlarız? Antika halıların bakımı nasıl yapılır? Antika halının değeri nasıl belirlenir? Halı ve Kilim Eksperi Güneş Öztarakçı UZMANTV için cevapladı. Hangi özellikleri halının yaşını söyler? Bu özellikler ne şekilde olursa halının yaşı örneğin 20'dir, 50'dir? Neresine bakılır? Her eski halı antika mıdır? Halılar antika değerini nasıl kazanır? Kendimiz anlayabilir miyiz? Uzman ekspertizi mi gerekir? Antika halı fiyatları neye göre değişir? Dokuma olması önemli midir? Hangi bölgede üretildiği, iplik cinsi önemli midir?) Ek dokumaları neden bu kadar değerlidir? Nerelerde satılır? Bu konuda uzmanlaşmış mağazalar var mıdır? Hangi semtlerde sıkça bulunur? Anadolu'da gezilmesi gereken yerler var mıdır? Güvelerden nasıl koruyabiliriz? Ne ile yıkamak gerekir? Bakıma dair püf noktaları nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin