Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Anonim Şirket Rehberi

Anonim şirket nedir?
Şirket kurmaya karar verdiğinizde ne yapmanız gerekiyor? Anonim şirket kurmak için neler gerekiyor? Ne tür avantajları var? Mali müşavire kadar yorulmayın, gelin UZMANTV'ye şirket kurmakla ilgili detaylar ekranınıza gelsin. Anonim şirketin genel anlamda tanımı nedir? Neden anonim denir? Diğer şirket yapılarında olmayan hangi işleri yapabilirler? Hisse senedi, tahvil çıkarabilirler mi? Yönetim kurulu, Denetleme kurulu, Gene kurul vb. olduğu için daha karmaşık bir yapı mıdır? Daha fazla mı sermaye gerekir? En az kaç ortak olmalıdır? Ortak sayısında üst limit var mıdır? Yönetim Kurulu kaç kişiden oluşur? Denetleme kurulu ortaklardan mı seçilir? En az ne kadar sermaye olmalıdır? Bu sermaye nereye yatar? Nasıl artırılır? Kuruluşa dair genel bilgi. Kuruluş ne kadar sürüyor? Hangi aşamalardan geçiliyor? Ne tür evraklar gerekir? Tasfiye süreci zor mudur? Nasıl bir süreçtir? Ne kadar sürer? Tasfiye sebebi göstermek gerekir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin