Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Anjiyoplasti (Balon Tedavisi)

Anjiyografi nedir?
Anjiyografi nedir? Anjiyoplasti nedir? Anjiyo nasıl yapılır? Anjiyoplasti yapılırken hasta neler yaşar? Anjiyoplasti yaptıranlar nelere dikkat etmeli? Anjiyoplasti yaptırmak tehlikeli mi? Tüm sorularınızı Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Sadettin Karacagil videolarla UZMANTV izleyicileri için yanıtlıyor. Anjiyografi nasıl uygulanır? Nasıl bir işlemdir? Anjiyografinin tedavi edici özelliği var mıdır? Anjiyoplasti neden uygulanır? Nasıl uygulanır? Hangi hastalıkların tedavisinde kullanılır? Herkese anjiyoplasti yapılabilir mi? Anjiyoplastide anestezi kullanılır mı? Ameliyat sonrası acı veya ağrı duyulur mu? Hasta normal yaşamına ne zaman dönebilir? Anjiyoplastide başarı kesin midir? Hastalığın yeniden oluşması mümkün mü? Hasta beslenmesine dikkat etmeli mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin