Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Anıtkabir Gezisi

Anıtkabir'de yer alan Aslanlı Yol'un özelliği nedir?
Anıtkabir gezisi hakkında bilgi edinin... Anıtkabir nerede yer alır? Ne zaman yapılmaya başlanmıştır? Ne zaman tamamlandı? Anıtkabir'in mimarisi nasıldır? Hangi bölümlerden oluşuyor? Ne kadarlık bir alanda bulunuyor? Etrafında hangi neler yer alıyor? Aslanlı yon nerede yer alır? Ne kadar uzunluktadır? Atatürk'e giden ziyaretçi yolu mudur? Yolun kenarında aslan heykelleri mi yer alır? Anıtkabir'de kuleler hangi bölümlerde yer alır? Kaç tane kule yer almaktadır? 23 Nisan Kulesi'nin özelliği nedir? Misak-ı Milli Kulesi ne ifade eder? Anıtkabir'de neleri görmeliyiz? Mezar odasını görelim mi? Hangi kabartmaları mutlaka görelim? Şeref holünü görelim mi? Anıtkabir kitaplığını görelim mi? Anıtkabir'in en önemli bölümü müdür? Anıtkabir'in neresinde yer alır? Mozoleye nasıl çıkılır? Mozolenin yapı özellikleri nelerdir? Mozole cephesinde neler yazılıdır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin