Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Andropoz ve Tedavisi

Andropoz nedir?
Andropoz bir hastalık mıdır ve tedavisi var mıdır, merak ediyorsanız UZMANTV'yi izleyin. Bir erkeğin andropoza girdiği nasıl anlaşılır, andropoz dönemi geciktirilebilir mi? Erkeklerin andropoza girme nedenleri ve andropoz döneminde cinsellik hakkında bilmedikleriniz videolarla anlatılıyor. İzleyin, andropoz teşhisinden tedavi yöntemlerine kadar her şey hakkında bilgi sahibi olun. Andropozda hormonlar nasıl bir değişime uğrar? Hangi yaşlardan itibaren erkeklerde andropoz belirtileri baş gösterir? Andropoza erkek menopozu diyebilir miyiz? Andropoz erkek yaşamının doğal bir parçası mı? Hangi erkeklerde daha sık görülür? Hastalıkların, genetik faktörlerin andropoza etkisi var mı? Andropoz tedavi edilmesi gereken bir rahatsızlık mı? Erkekler hormon desteği ile andropozdan kurtulabilir mi? Libido desteği nedir? Cinsel performans yeniden artırılabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin