Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Amerikan Salatası Yapmayı Öğrenin

Amerikan salatası nasıl yapılır?
Amerikan salatası yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Amerikan salatasında kullanılacak garnitürlerin birbirine oranı nasıl olmalı? Amerikan salatası için bezelye, havuç, patates gibi garnitürler önceden haşlanır mı? Garnitürlerin fazla yumuşamaması için pişirme süresi ne kadar olmalı? Garnitürler hazır olarak alınabilir mi? Amerikan salatasında kullanılacak kornişonlar ne büyüklükte doğranmalı? Amerikan salatasına doğranmış salam vs. konulur mu? Konserve garnitür kullanılacaksa nelere dikkat edilmeli? Garnitürler önceden haşlanmalı mı? Ne kadar haşlanmalı? Amerikan salatasının sosu için gereken malzemeler nelerdir? Mayonez sosa yoğurt da katılabilir mi? Yoğurt mayonez oranı nasıl olmalı? Amerikan salatasında ne kadar salata için ne kadar mayonez kullanılmalı? Mayonez sos ve malzemeler nasıl karıştırılır? Amerikan salatasının daha lezzetli olması için ne kadar dinlendirmek gerekir? Bir gece buzdolabında kalması tadının daha güzel olmasını sağlar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin