Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Amerikan Bulldog

Amerikan Bulldog tehlikeli bir köpek mi?
Amerikan Bulldog köpekler hakkında merak ettikleriniz... Amerikan Bulldogların boy, kilo vb. fiziksel özellikleri nelerdir? Kökenleri nelerdir? Amerikan Bulldoglar tarih boyunca hangi amaçla yetiştirilmiş? Amerikan Bulldogların hangi duyuları daha kuvvetlidir? Amerikan Bulldog cinsi köpekler hangi yeteneklere sahiptir, huyları nasıldır? Amerikan Bulldog köpekler sosyal köpekler midir? Diğer Bulldog türlerinden farkları nedir? Amerikan Bulldogların insanlarla arası nasıldır? Çocuklarla iyi anlaşır mı? Apartmanda bakılması komşuları rahatsız eder mi? Amerikan Bulldoglar sokakta insanlara karşı saldırgan olurlar mı? Diğer evcil hayvanlarla anlaşabilirler mi? Amerikan Bulldoglar hangi durumlarda, kimlere karşı tehlikeli olurlar? Amerikan Bulldog sahibi tarafından eğitilebilir mi? Hangi eğitimlerde daha büyük başarı gösterir? Amerikan Bulldogların eğitimine ne zaman başlamak gerekir? Nasıl bir köpekle yaşamak isteyenler Amerikan Bulldog tercih edebilir? İlgi isteyen köpekler midir? Amerikan Bulldoglar nasıl bir ev ortamında daha rahat bakılabilir? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de!
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin