Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ameliyatsız Genital Estetik (Femirenew)

Femirenew hangi vajinal sorunların tedavisinde kullanılabilir?

7,904
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Femirenew teknolojisi kadın genital bölgesinin gençleştirilmesi ve estetiğinde kullanılan bir fraksiyonel karbondiyoksit lazer teknolojisidir. Femirenew ismi feminen ve renewation kelimelerinin birleşmelerinden oluşmuştur. Yani kadın yenilenmesi anlamına gelmektedir. Bu bağlamda kullandığımız aletin 3 adet başlığı bulunmaktadır. 

Femirenew teknolojisinde kullanılan lazer başlıkları
- Vajinal gençleştirme ve sıkılaştırma için 1. başlık
- Kadın genital bölgesinde oluşan renk düzensizliğinin tedavisi için 2. başlık
- Estetik ameliyat sonrasında oluşacak kesilerin daha kontrolllü olabilmesi için 3. başlık

Femirenew aslında tam olarak ameliyatsız olarak kadın genital bölgesi gençleştirilmesi işlemidir. Bu işlemler normal poliklinik, muayene odası şartlarında gerçekleşebilir. Ortalama 10-15 dakika süren bir işlemle vajinal bölgede bir gençleşme ve genital bölgenin renginin açılması sağlanabilir. 


Femirenew işlemi ameliyatsız bir işlem olduğu için uygulama süresi de oldukça kısa sürmektedir. Bu işlemden önce hastaya herhangi bir anestezi uygulaması yapılmaz. Bu nedenle herhangi bir öğlen aranızda veya müsait bir zamanınızda kliniğe 15 dakika kadar bir süre ile uğramanız yeterli olacaktır. Üzerinizi değiştirdikten sonra özel masaya alınırsınız ve bu işlemi ortalama 10-15 dakikada uygulayıp hasta hemen aynı gün evine gönderilebilir. 

Tamamen ağrısız ve acısız olarak gerçekleştirilecek vajinal gençleştirme işlemi toplam 3 seans uygulanır. Seans aralarında birer ay mola verilir. Böylece 2 ayın sonunda vajinal bölgede tamamen bir gençleşme, sıkılaşma ve değişim hissedilir. 

Genital deride renk açma işlemi öncesinde de genital bölgeye lokal anestezikli bir krem uygulanır. Bu ortalama 20 dakika kadar genital bölgede kalır. Daha sonra işlem gerçekleştirilir. Bu işlem de ortalama 10 dakika kadar sürer.  Femirenew ile genital renk açma işlemi genellikle hastalarda tek seansta sonuç verir. Bazen ek olarak 2. seansa başvurulur. 2. seans sonunda da genital bölgede ortalama 2-3 ton renk açılması sağlanır. 

Ameliyatsız genital estetik ile ilgili daha fazla bilgi için: esteworld.com.tr/ameliyatsiz-genital-estetik
İletişim: www.esteworld.com.tr - 444 3 789 - 0216 474 54 54

Femirenew ile vajinal estetik ve sağlık sorunlarının ameliyatsız tedavisi

Femirenew ismi verilen fraksiyonel karbondiyoksit lazer teknolojisi aslında komple bir ünitedir. Bunun 3 adet başlığı bulunur. 

Femirenew teknolojisinde kullanılan lazer başlıklarının görevleri
- Vajinal gençleştirme ve sıkılaştırma için 1. başlık. Bu başlıkla aynı zamanda yaş ilerlemesine bağlı olarak gelişen stres üriner inkontinansı adı verilen damla damla idrar kaçırma problemlerinin tedavisi de yapılabilir.
- Kadın genital bölgesinde oluşan renk düzensizliğinin, renk koyulaşmasının tedavisi için 2. başlık. Bu başlık kullanıldığında 1 veya 2 seansta genital bölgenin rengi 2-3 tona kadar açılabilir.
- Estetik ameliyat sonrasında oluşacak kesilerin daha kontrollü olabilmesi için 3. başlık. Cerrahi amaçla da kullanılan özel bir başlıktır. Bu başlık normalde genital estetik ameliyatı yaparken kullanılır. Başlık sayesinde genital estetik ameliyatında yapılan kesilerin daha kontrollü olması sağlanır, operasyon sırasında daha az kanama olur. Ameliyat sonrası gerçekleşebilecek iyileşme problemleri de Femirenew'ün fraksiyonel karbondiyoksit lazer teknolojisini kullanılarak azaltılır.

Femirenew, özellikle doğum sonrası meydana gelen vajina sarkması ve deformasyonlarında da kullanılabilir. 


Femirenew ameliyatsız bir genital gençleştirme sistemi olduğu için aslında bu işlem sonrasında çok fazla dikkat edilmesi gereken şey yoktur. Femirenew ile yapılan işlemlerde anestezi kullanılmadığından anestezi kaynaklı sorunlar yaşanmaz. Tamamen ağrısız olduğundan işlem sırasında ve işlem sonrasında herhangi bir ağrı kesici kullanılmasına gerek yoktur. 

Hastalardan tek istenen Femirenew işleminden sonra özel bir krem kullanılmasıdır. Bunun haricinde herhangi bir şekilde pansumana, özel bir yara bakımına ihtiyaç duyulmaz. 

İşlem sonrası hastalar tamamen normal yaşama dönebilir. Yani işlemden sonra rahatlıkla banyo yapılabilir, günlük aktiviteler gerçekleştirilebilir, düzenli yapılan spora devam edilebilir. Hastalardan tek istenen işlem sonrası 5 gün boyunca bir cinsel perhiz yapmasıdır. Buna uyduğunuz sürede işlem sonrası herhangi bir problem yaşanmaz. 


Femirenew ismi verilen lazerle kadın genital bölgesi gençleştirmesi ve sıkılaştırılması işlemleri her yaş grubundaki kadına uygulanabilir. 

Femirenew'ün vajinal gençleştirme amacı ile kullanılan probu, özellikle doğum sonrası kadınlarda sıklıkla kullanılır. Menopoza yaklaştıkça perineal bölgedeki kasların gevşemesine bağlı olarak oluşan vajinal genişlemeler, idrar kaçırma problemleri gibi problemler yine Femirenew sistemi ile çözülebilir. 

Genital bölgenin renginin açılması işlemi her yaş grubundaki kadına uygulanabilir. Bunların herhangi birisi; genital bölgenin derisinin renginin açılması, vajinal sıkılaştırma işlemlerinin hepsi herhangi bir sağlık problemi gözetmeksizin uygulanabilir. Bunların aksi olduğu tek durum hamilelik ve emzirme dönemleridir. Hamilelikte ve emzirme döneminde Femirenew işlemlerinin yapılması önerilmez. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat