Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ameliyat Dikişleri

Dikiş izi kalır mı?
Ameliyat dikişleri ne zaman alınır? Hangi tip dikişler kullanılır? Dikiş iz bırakır mı? Uzmanımız yanıtladı. Normal dikiş prensibi ile aynı mı? Vücudun hangi yerleri dikiş tutmaz? Hangi bölgelere özel dikişler atılır? Hangi malzemeler kullanılır? Ameliyatın çeşidi önemli mi? Kullanılan dikişler ne kadar süre idare eder? Dikiş değiştirilir mi? Eriyen dikişler hangi ameliyatlarda kullanılır? Nasıl erir? İz bırakmaz mı? İz bırakmayan dikişler var mı? Estetik cerrahi yaptırmak şart mı? Pansumanı mutlaka doktor mu yapmalı? Evde pansuman yapmak veya yaptırmak doğru mu? Günlük hayata tamamen dönebilirler mi? Hangi fiziksel aktiviteler yasak? Cinsel yaşama ne zaman dönülebilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin