Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Amatör Balıkçılık Malzemeleri

Balık tutarken şamandıra nasıl kullanılır?
Balıkçılıkla amatör olarak ilgilenenler için gereken balıkçılık malzemeleri hakkında her şey. Şamandıra nedir, çapari oltalarının özellikleri nelerdir? Kamışlı olta seçiminde dikkat edilmesi gerekenler, fırdöndü çeşitleri ve daha pek çok şey. İzleyin, tutacağınız balığa göre uygun olta seçimini yapın. Hepsi videolarla, UZMANTV'de... Neye çapari denir? Genel olarak bahsedersek, çeşitleri nelerdir ve en çok hangileri kullanılır? Şamandıra çeşitleri nelerdir? Mantarlar ne için kullanılır? Mantarlı olta ile balık avlarken nelere dikkat etmeli? Olta balıkçılığında kullanılan fırdöndü nedir? Fır döndüler ne için kullanılır? Kaç çeşit fırdöndü vardır? Kıyı balıkçılığına hangi tip makine uygundur? Rulo tip makinelerin özellikleri nelerdir? Çıkrıkların özellikleri nelerdir? Kaç çeşit zoka vardır? Zokalar ne için kullanılır? Yünlüler ne için kullanılır? Özellikleri nelerdir? Yüksüklerin özellikleri nelerdir? Seğirtmeler ne için kullanılır? Zillerin özellikleri nelerdir? Zil ne için kullanılır? Zil nasıl kullanılır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin